Capitan's Log

Ostatni tydzień: 3 prelekcje i Get.Net

Capitan’s log. Data gwiezdna 94912.29.

Ostatni tydzień zaliczyłbym do tych najbardziej intensywnych. Na początku tygodnia, zaraz po świętach na wrocławskiej grupie dotnetowej WrocNet pokazywałem po raz drugi jak działa Kinect i eye tracker i jak programista może łatwo użyć dostarczonych do urządzeń SDK. O samej prezentacji napiszę w oddzielnym poście. Później wyjazd do Rzeszowa na Software Talks na którym po raz trzeci (sic!) wygłaszałem “Ty jesteś kontrolerem w .net”. Ranga imprezy była wysoka bo zapisało się na nią około 600 osób. Dodatkowo po mojej prezentacji wystąpił Piotr Konieczny z niebezpiecznik.pl co zdecydowanie miało znaczenie.

Żeby tego było mało na drugi dzień pędziłem z Rzeszowa do Wrocławia aby wystąpić na Meet Mobile  na którym pokazywałem jak pisać aplikacje na trzy platformy jednym kodem: Xamarin Forms i MVVM. Chociaż grono było raczej kameralne to i tak uważam, że było warto. Uczestnicy mieli sporo pytań i większości całkiem niezłych. Lubię kiedy odbiorca jest zainteresowany tym co mówię,
Zaraz po prelekcji wsiedliśmy w samochód i czteroosobową paczką pojechaliśmy na  Get Net do Łodzi. Było piwko, reunion ze starymi znajomymi i kilka ciekawych prelekcji.

Co do samych wystąpień to mam takie przemyślenia, że im ich więcej tym mniej tremy. Jestem raczej typem “strachliwym”. Paraliżowała mnie publiczność i każde wystąpienie. Jednak zauważyłem, że każdy kolejny występ dodawał mi kilka punktów do odwagi. Oczywiście dalej adrenalina skacze i podnosi mi się ciśnienie jednak zdecydowanie przestało mnie paraliżować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.